Студент кафедри Транспортних технологій став героєм телесюжету «Кременчуцьких новин»

         Андрій Черевко, студент Кременчуцького національного університету ім. Михайла  Остроградського, став героєм телесюжету «Вища освіта для АТОвців», відзнятого Кременчуцькою міською телерадіокомпанією. Андрій навчається в університеті на спеціальності 275 – Транспортні технології,  за програмою «Захисник України». Він – учасник АТО, воював у Іловайську.

         З 2016-го року у Кременчуці діє міська комплексна програма «Захисник України», започаткована за ініціативи міського голови Кременчука Віталія Малецького. В межах програми учасники АТО та ООС безкоштовно здобувають у Кременчуці вищу освіту. Їх навчання фінансується з міського бюджету. Станом на січень 2022 року у КрНУ навчається четверо таких студентів.

         Андрій Черевко – один із них. Він – студент третього курсу (спеціальність – транспортні технології). В АТО з 2014-го року, брав участь у боях за Іловайськ. Наразі вирішив здобути вищу освіту. Відповідаючи на запитання тележурналістів, Андрій сказав:

        – Вища освіта зайвою не буває. У мене спеціальність називається транспортні технології, мені на даний час це цікаво, ніколи не буває зайвим спробувати щось нове у житті. Дуже хочу подякувати  Миколі Миколайовичу Морозу за підтримку і розуміння, адже не завжди навчання дається легко, та добре, коли тебе підтримують.

       Колектив кафедри транспортних технологій запрошує учасників АТО вступати в КрНУ за програмою  «Захисник України» на спеціальність 275 Транспортні технології.

Ukrainian
Теги: 

Add new comment