16 лютого - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Сьогодні 16 лютого 2022 року кафедра транспортних технологій вперше разом зі всією країною святкує День Єднання. У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День Єднання оголошено для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Викладачі кафедри до Дня Єднання 16-18 лютого займаються проведенням заходів, бесід, зустрічейщодо забезпечення медіа грамотності здобувачів освіти з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу.

Куратор групи ТТ-18-1 доцент Гайкова Тетяна Владиславівна до Дня Єднання провела онлайн бесіду з елементами презентації зі своїми студентами.