Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю Транспортні технології

На конкурс було подано 23 роботи, 30учасників  представлені авторами із 13 вищих навчальних закладів України та закордонних ВНЗ. Враховуючи різноплановість розглянутих питань, залежно від профілю ВНЗ, а також підвищену зацікавленість конкурсом та активність студентів, за узгодженою  домовленістю з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, студентські наукові роботи приймались за трьома виділеними узагальненими науковими напрямками відповідно до паспорту спеціальності 275 „Транспортні технології” Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського .

1. Харківський національний  автомобільно-дорожній університет.
  2. Українська державна  академія залізничного транспорту.
  3. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського .
  4. Федеральное государственное бюджетное образовательное учереждение высшего образования "Южно-Российский государственный политехнический университет имени М.И.Платова".
  5. Національний університет водного господарства та природокористування,
  6. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова
  7. Краківська Політехніка.
  8. Львівський національний аграрний університет.
  9. Українська інженерно-педагогічна академія.
  10. Державний університет інфраструктури та технологій
  11. Приазовський Державний Технічний Університет.
  12. Військова академія.
  13. Национальный Университет "Одесская морская академия".