Нагородження переможців міжнародного конкурсу СНР

Сьогодні, 07.07.2022 року на засіданні Вченої Ради КрНУ, ректор Михайло Загірняк вручив дипломи переможцям міжнародного конкурсу СНР. Серед переможців і випускниця кафедри транспортних технологій, колишня студентка групи ТТ-18-1 ЛЕОНТОВИЧ АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА, яка, завдяки своїй наполеглевій праці, та під керівництвом доцента кафедри транспортних технологій ГАЙКОВОЇ ТЕТЯНИ ВЛАДИСЛАВІВНИ, підготувала і гідно представила на конкурсі наукову роботу, здобувши ІІ місце. Колектив кафедри ТТ щиро вітає Альону з перемогою і бажає їй успішного втілення віх задумів, наснаги і успіхів в подальшому навчанні в магістратурі.