Наш першокурсник вміє не тільки вчитися

Кубок України з кікбоксінгу серед дорослих WPKA

Чемпіонат України з кікбоксінгу серед юніорів студентів ISKA

Ці едставницькі заходи проводились з  20 по 23 жовтня 2016 року в місті Харкові. 15 регіонів України представили понад 500 спортсменів. Спортсмени кременчуцького спортивного клубу «Гермес» під керівництвом головного тренера клубу, старшого викладача КрНУ кафедри "Біотехнологія і здоров’я людини" Скирти О.С. у складі збірної Полтавщини завоювали загалом 18 медалей, з яких 9 золотих!

Один із найбільш перспективних  кікбоксерів Кременчука, студент нашого університету, ІМІТ, гр. ТТ-16-1, Андреєв В’ячеслав, який наразі перебуває у резерві збірної команди України з кікбоксингу WPKA, довів, що з кременчуцькою школою кікбоксингу повинні рахуватись навіть визнані та заслужені майстри рингів України. Результатом трьох днів змагань для В’ячеслава стала золота медаль Фіналу Кубка України з кікбоксингу WPKA в розділі лоу-кік, бронза в розділі орієнтал, та срібло Чемпіонату України з кікбоксингу ISKA серед учнівської та студентської молоді в розділі К-1 лайт.

Наш чемпіон В'ячеслав Андрєєв у складі команди (третій ряд в центрі.)