Наш студент знову перемагає!


 

 

 

 

 

 

 

У нашому місті 13-14 лютого пройшов Всеукраїнський турнір з кікбоксингу “Пам’яті Героїв-Кременчужан, загиблих в зоні АТО”.

1 14 лютого в рингу у головному поєдинку за пояс чемпіона України з кікбоксингу за у вазі до 63,5кг зустрілись кременчужанин Богдан Копкін та львів'янин Олег Геш.

Поєдинок викликав великий ажіотаж серед кременчуцьких любителів кікбоксингу, які вщент заповнили спортивну залу СДЮШОР з боксу.
Бій тривав усі 5 раундів по 3 хвилини, які передбачені регламентом подібних боїв і подарував присутнім чимало хвилюючих миттєвостей. Богдан Копкін домінував протягом усього бою і був близький до дострокової перемоги у четвертому раунді, але так і не дотиснув свого суперника. Олег Геш чинив гідний супротив більш досвідченому супернику, але у підсумку програв за одноголосним рішенням суддів. Перемога Богдана була беззаперечною та не викликала сумнівів ні у кого.

 

Вихованець Олега Скирти та СК "Гермес" Богдан Копкін разом із перемогою отримав ще й красень пояс чемпіона України з кікбоксингу за версією ISKA у вазі до 63,5кг.

Українська
Теги: 

Коментарі

Ова-ва!

Додати новий коментар