Склад кафедри

 

КАФЕДРА ТРАНСПОРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Викладацький склад

 

  Прізвище, ім`я та по батькові Наукова ступінь і вчене звання Посада Дисципліни, які викладаються
Мороз Микола Миколайович доктор технічних наук, професор Завідувач кафедри Пасажирські перевезення. Взаємодія видів транспорту. Транспортно-експедиторська діяльність.
  Гайкова Тетяна Владиславівна кандидат технічних наук, доцент доцент Вантажні перевезення. Основи маркетингу та менеджменту. Основи теорії транспортних процесів і систем.
  Драгобецький Володимир В'ячеславович доктор технічних наук, професор професор Дослідження операцій в транспортних системах
  Загорянський Володимир Георгійович кандидат технічних наук, доцент доцент Проектування терміналів та складів. Проектвання транспортно-технологічних систем вантажних перевезень.
  Кір`янов Олег Федорович кандидат технічних наук, доцент Доцент

Інформаційні системи і технології. Інформаційні технології в управлінні перевезеннями. Основи теорій систем і управління.

  Коноваленко Олександр Дмитрович кандидат технічних наук, доцент Доцент

Вантажознавство. Товарознавство. Управління ланцюгом постачань. Експертиза та страхування на транспорті. Облік та звітність на автотранспорті.

  Корецька Світлана Іванівна   Інженер кафедри, асистент Комерційна робота на транспорті.
  Король Сергій Олександрович кандидат технічних наук, доцент Доцент

Транспортні засоби. Методи наукових досліджень. Ресурсозберігаючі технології на автомобільному транспорті. Спеціальні транспортні та навантажувально-розвантажувальні засоби. 

  Кузєв Ігор Олегович   Асистент Організація автомобільних перевезень та безпека руху. Дослідження операцій в транспортних системах (практ.).
  Молоштан Дмитро Васильович   Асистент Логістика
  Мороз Олена Василівна кандидат економічних наук, доцент Доцент Основи економіки транспорту.
  Хорольський Володимир Леонідович

кандидат технічних наук

Доцент Загальний курс транспрту. Тарифи і тарифні ставки. Організація міжнародних автомобільних перевезень.Основи зовнішньо-економічних зв`язків.