Студентське життя

Студентське життя

Проте не одним навчанням наповнене життя студента.
Найкращі роки життя проходять саме в студенстві. До ваших послуг завжди відчинені двері різних можливостей. Станьте учасницею конкурсу Королева КНУ, і станьте переможницею, як це вже було з двома студентками нашої спеціальності.
Вивчайте англійську мову і відвідайте інші країни. А можливо у вас є який небудь талант ? Тоді ви можете прийняти участь у різноманітних творчих гуртках.
Кафедра приділяє багато уваги виховній роботі студентів. Проводяться заходи присвячені офіційним та неофіційним святам, дню факультету, дискотеки, творчі вечори, спортивні заходи та конкурси, в організації яких приймають участь викладачі й студенти. Ці заходи доповнюють привабливу, яскраву та неповторну атмосферу студентського життя. В університеті та на кафедрі існує студентське самоврядування, що складається із секторів.
Робота житлово-побутового сектора спрямована на покращення умов проживання студентів у гуртожитку та консультацію студентів з "Правил проживання у гуртожитках". Захист прав студентів та інтересів у відносинах з адміністрацією гуртожитків. Робота сектору засобів масової інформації спрямована на підбір інформації до газети факультету.
Робота спортивного сектору направлена на організацію і проведення спортивних змагань, залучення студентів до здорового способу життя.

   У другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Організація і регулювання дорожнього руху", яка проводилася  у Запорізькому національному технічному університеті, прийняли участь студенти нашого університету.
Кафедра "Транспортні технології" поздоровляє студентів четвертого курсу за зайняте призове місце на цій олімпіаді.
Гайдайчук Антон Вікторович - студент групи КМ 07-1,зайняв перше місце з дисципліни "Правове регулювання дорожнього руху".
Лєксікова Юлія Олександрівна - студентка групи УТ 07-1,зайняла перше місце з дисципліни "Експертиза ДТП".
Варченко Олексій Миколайович - студент групи УТ 07-1, зайняв перше місце з дисципліни "Організація дорожнього руху".
ТАК ТРИМАТИ !


Екскурсія у Львів

Наші студенти  відвідали славетне місто Львів. В рамках даної екскурсії студенти мали можливість побувати в різних місцях, таких як: Львівський театр Опери та Балету ім. С.Крушельницької, Личаківське кладовище - одне з самих старих кладовищ не тільки на Україні, але й у всій Європі, Площа Ринок - це своєрідний музей під відкритим небом, де витає дух середньовічного Львова, де кожен будинок є пам`яткою архітектури і оповитий власною легендою, кав`ярня - аромати якої розносяться по вуличках міста, Проспект Свободи - одна з найпрестижніших і найкрасивіших вулиць Львова, Бернардинський монастир, Домініканський Собор, Львівська Ратуша.

Це місто зачаровує своєю різноманітністю, в ньому дивним чином пов`язані сучасність і історія, що притягує і викликає бажання повертатися сюди знову і знову.


Поїздка на екскурсію в Чигирин, Суботів і Холодний Яр

Чигирин, заснований у першій половині XVI століття на кордоні з Диким Полем, посідає визначне місце в історії України. Свого найбільшого розквіту місто досягло в 1648—1657 рр., коли було гетьманською резиденцією Богдана Хмельницького. З 1657 по 1676 роки Чигирин обирали своєю резиденцією гетьмани України І. Виговський, Ю.Хмельницький, П.Тетеря, П.Дорошенко.

Подорож до Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» – завжди пам’ятна подія для кожного туриста. Багато видатних сторінок історії нашого народу залишили по собі згадку на чигиринській землі. Зрозумілим є бажання багатьох людей ближче познайомитися з визначними пам’ятками культурної спадщини України, зачерпнути духовної наснаги в місцях, де починалась українська державність. Найбільш популярними для туристичних мандрівок став маршрут, який пролягає з Чигирина через Суботів до Холодного Яру.

Саме цим маршрутом пройшла екскурсія групи ТТ-14-1


Міжнародна перемога у конкурсі

З 1 квітня по 31 липня в м. Ростов-на-Дону проходив І Міжнародний конкурс науково-методичних та випускних кваліфікаційних робіт «ГНОЗІС». Конкурс проводився під егідою Міжнародного дослідного центру «Наукове співробітництво».

У конкурсі брали участь 172 учасники із Казахстану, Росії і України.

На конкурс були подані роботи (дипломні, бакалаврські і магістерські), а також наукові роботи студентів, які виконані в 2013–2014 навчальному році на базі вищих і середніх навчальних закладів.

Від Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського була представлена робота студента інституту механіки і транспорту (група ТТ–11-2) Неклюдова Євгенія Дмитровича в номінації «Технічні науки», секція «Технологія» на тему «Оптимізація процесу одержання біметалевих виробів». Робота була виконана під керівництвом к.т.н., доц. кафедри «Транспортні технології» Коноваленка Олександра Дмитровича. Представлена робота посіла 2 місце в цій номінації. Студент Неклюдов Є.Д. одержав диплом призера, а науковий керівник роботи к.т.н., доц. Коноваленко О.Д. почесну грамоту за наукове керівництво роботи. Крім цього, студенту Неклюдову Є.Д. вручено сертифікат на публікацію статті в будь-якому виданні «Центру» зі знижкою 20% до кінця 2014 року. Аналогічний сертифікат одержав і науковий керівник к.т.н., доц. Коноваленко О.Д.

Вітаємо переможців. ТАК ТРИМАТИ!