VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту»

11-13 листопада 2020 року відбулась – VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту» (посвідчення УкрІНТЕІ № 658 від 11.11.2019 р.)

Основними організаторами конференції, яка цього року проходила он-лайн з використанням засобів дистанційного відео-зв’язку, виступив Навчально-науковий інститут механіки і транспорту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Метою конференції було безпосереднє спілкування науковців та представників виробництва, обговорення питань якості освіти та перепідготовки кадрів; обмін досвідом та ідеями між вченими, які представляють різні наукові школи; стимулювання творчої діяльності науковців; ознайомлення з результатами останніх досліджень та інноваційними тенденціями в науці.

В організації та участі в конференції приймали участь представники підприємств і навчально-наукових закладів України, Казахстану, Росії, Китаю, Монголії, Польщі. Загалом учасниками конференції було надіслано 63 доповіді.

Робота конференції розпочалася пленарним засіданням, яке відбулося в мультимедійній аудиторії кафедри автомобілів і тракторів.

На початку засідання учасників конференції привітав Перший проректор КрНУ імені Михайла Остроградського Никифоров Володимир Валентинович. За ним з вступною промовою виступив директор Інституту механіки і транспорту Воробйов Віктор Васильович.

Під час пленарного засідання були заслухані та обговорені доповіді к.т.н., доц. кафедри технології машинобудування Шлика Сергія Вікторовича «Розрахунок параметрів вибухового розширення циліндричних оболонок» і к.т.н., доц. кафедри транспортних технологій Загорянського Володимира Георгійовича «Шаруваті металеві композиційні матеріали, основні методи їх виготовлення обробкою тиском та галузі застосування».

Робота тематичних секцій конференції проходила 12-13 листопада за наступними напрямами: «Інноваційні технології в машинобудуванні та процесах обробки металів тиском», «Інноваційність прогресивних методів обробки і технологічного обладнання», «Сучасні транспортні системи», «Транспорт. Дорожні та будівельні машини», «Автомобільний транспорт». Конференція пройшла у творчій, дружній обстановці.

Зараз оргкомітет опрацьовує матеріали конференції, які будуть видані в електронному вигляді.

Українська
Теги: 

Додати новий коментар