Захист випускних робіт бакалавра - 2019

Бакалавр з транспортних технологій - так тепер себе мають називати наші студенти. Екзаменаційною комісією з захисту дипломних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”, яка призначена наказом по університету від 02 травня 2019 р. № 251-3,№ 251-2, № 251-1за період з 10 червня 2019 р. до 17 червня 2019 р. проведено  засідання і розглянуто випускні роботи бакалавра.

У роботах розглянуті питання дослідження закономірностей вибору пасажирами маршруту сполучення, удосконалення технологічного процесу перевезення тарних харчових вантажів шляхом впровадження пакетної транспортно-технологічної системи, удосконалення транспортного процесу перевезень гірничої маси, підвищення ефективності автомобільних пасажирських перевезень м. Кременчук, розробка раціональної організації перевезень швидкопсувної продукції із застосуванням мультитемпературних транспортних засобів, дослідження оптимальної структури автоматизованої системи оплати за проїзд в умовах нашого міста.